Správná doba pro štěstí je TEĎ.
Správné místo ke štěstí je TADY.
Dětské masáže
moje maličkost
Dětské masáže

Ateliér Chloé

Kosmetika, dětské masáže, ušní a tělové svíčky

Salon zabívající se kosmetikou, masážemi prodejem ušních a tělových svíček

Časté dotazy:

Jak často použít ušní svíčku?

2-3 dny po sobě 1+1 svíčku (vždy ošetříme obě uši i když problém se týká jen jednoho ucha). Po 10 denní pauze pokračujeme stejně. Při nedoslýchavosti a hučení v uších doporučujeme kúru 8 až15 svíček. Preventivně 3 až 4 svíčky za měsíc.


Vadí potápění nebo let letadlem?

Před odletem nebo potápěním nesvíčkujeme minimálně 3 dny! Protože ušní svíčka působí na vyrovnání vnitroušního tlaku opatrnost je na místě.


Od kolika let se smí používat ušní a tělová svíčka?

Od 3 let. Dětem předem vysvětlíme princip svíčkování a při proceduře je hladíme nebo vyprávíme pohádku. Pozor! Bubínek nesmí být perforovaný.


Mohu použít svíčku při horečkách?

Ano. Vzhledem k faktu, že více než 80% imunity má na starosti tlusté střevo doporučujeme aplikaci tělové svíčky do pupíku 3-4 po sobě jdoucí dny. Zároveň můžeme svíčku přikládat i pod ušní jamku a nad klíční kost, kde bývají zduřelé lymfatické uzliny.


Mohu aktivovat činnost vnitřních orgánů přes reflexní body?

Ano, svíčku přikládáme na dlaně nebo chodidla. Výrazného efektu dosáhneme v době nejvyšší aktivity orgánů (dle čínské medicíny) tzv. orgánových hodin.


Pomáhá svíčka při bolestech pohybového aparátu?

Máme velmi pozitivní ohlasy od našich klientů. Již po 3 svíčkách bolesti povolí, nezapomínejme však, že svíčka nevyléčí vážný zdravotní problém. Je jen účinnou léčitelskou pomůckou.


Přejeme Vám hodně úspěchů a spokojenosti a těšíme se na Vaše další dotazy.